Foorumi reeglid

Reeglid, arvamused, ettepanekud
Vasta
mart2
Liige
Postitusi: 5085
Liitunud: 22 Juun, 2014 19:52
Kontakt:

Venemaa sõjaline võimekus ja armeereform(id)

Postitus Postitas mart2 »

Eks Sputnik ole samasugune palgaliste töötajate agentuur nagu näiteks BBC või CNN.
Täiendus peale akf nimetu märkust - palgalised ajakirjanikud on kõikides agentuurides ja nende kaastööd avaldatakse alati valikuliselt. Valiku kriteeriumid on Sputnikus, CNN-s ja BBC-s erinevad. Sõltumatu ajakirjanik on ainult see, kes omab ise meediaväljundit, sest palku saab avaldatu eest.

Kas just vaja keelata, kuid abiks oleks igal juhul selgitus, miks just sellise agentuuri ja taoline kirjutus refereeritud/viidatud. Loo analüüs ja võrdlus teistega võiks anda mõne huvitava nüansi. Muidu jah, selline poolpehme mõtetus ... IMHO
Viimati muutis mart2, 19 Mär, 2018 11:14, muudetud 3 korda kokku.
Paljude raamatute lugemine teeb inimese palju lugenud isikuks, kuid ei pruugi teha teda targaks...
nimetu
Liige
Postitusi: 7570
Liitunud: 25 Mär, 2016 21:16
Kontakt:

Re: Venemaa sõjaline võimekus ja armeereform(id)

Postitus Postitas nimetu »

Eks Sputnik ole samasugune palgaliste töötajate agentuur nagu näiteks BBC või CNN.
Ei ole ja siinkohal võikski asjale punkti panna.
Elagu Ukraina
Liige
Postitusi: 268
Liitunud: 04 Apr, 2017 1:39
Kontakt:

Re: Venemaa sõjaline võimekus ja armeereform(id)

Postitus Postitas Elagu Ukraina »

nimetu kirjutas:
Eks Sputnik ole samasugune palgaliste töötajate agentuur nagu näiteks BBC või CNN.
Ei ole ja siinkohal võikski asjale punkti panna.
Kes foorumis Sputnikut reklaamib, sellele hoiatus ja teistkordsel rikkumisel mingi esinemispaus.
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36341
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: Foorumi reeglid

Postitus Postitas Kriku »

Mina olen varem vist ühe hoiatuse välja kirjutanud selge Sputniku propaganda eest.

Sealt pärit materjalide postitamine iseenesest ei ole veel tolle lehekülje propaganda. Aga tõsistest teemadest tuleks need eemal hoida ning Venemaa sõjalise võimekuse ja armeereformide teemast veel eriti.
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36341
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: Foorumi reeglid

Postitus Postitas Kriku »

Mulle on viimaste päevade jooksul juba kaks korda esitatud sarnaseid küsimusi. Võtan viimase näiteks.
AMvA kirjutas:
Borja kirjutas:Krd hea artikkel ja otse kümnesse ka - elik teemasse siis :twisted:

https://epl.delfi.ee/arvamuskonkurss/mi ... d=87611533
Kirjutab mees , keda ei saa ennastki muud moodi nimetada, kui "lödipüks". Ei saa selles osas võtta tõsiselt meest, kes ainult räägib ja ei viitsi ennast niigi palju liigutada, et magu püksivärvlile ei vajuks.
Küsimus siis on, et kas selline isiklik rünnak on foorumis lubatud.

Foorumi reeglites on öeldud järgmist:
Sobimatud ning koheselt kustutatavad on järgmised postitused:
- isiklikud solvangud (mittesoovitavad on üldse igasugused mõtteavaldused kaasfoorumlaste isikuomaduste osas)
Isiklikud solvangud on selle järgi keelatud kaasfoorumlaste suhtes. Siiski on varem peetud lubamatuks ka isiklikke solvanguid Eesti riigikaitse alal teenekate isikute suhtes, kuigi nad teadaolevalt ei ole foorumi liikmed. Kindlasti ei ole lubatav ka sõim Eesti Vabariigi, Kaitseväe või Kaitseliidu suunas. Nii et vastuolu foorumite reeglitega ma selles postituses ei näe - küll aga on see muidu halb toon.

Eelmine küsimus oli sarnane - nimelt üks akf oli tarvitanud solvavat väljendit poliitiku suhtes, kes teadaolevalt ei ole foorumi liige, ning keegi arvas, et see annab õiguse teda ennast foorumis samamoodi kutsuda. Ei anna.
Z03
Liige
Postitusi: 1136
Liitunud: 22 Juul, 2016 10:09

Sõnaseadja

Postitus Postitas Z03 »

Kui akf Svejk eelmisel korral minu suhtes sõnavõttudega esines, siis arvas üks siinne foorumlane, et on hea mõte mulle samuti midagi solvavat anonüümkirjas kirjutada. Noh, see ei olnud hea mõte. Ma isegi üldse ei imesta, et ühiskonnas ei suudeta piiri panna koolikiusamisele, perevägivallale, netikiusamisele kommetaariumides, kui kiusamiskäitumine on niivõrd soositud nende poolt, kes saaksid selle takistamiseks midagi ette võtta. Ka siin Militaar.net foorumis.
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36341
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: Sõnaseadja

Postitus Postitas Kriku »

Punase hüüumärgiga nupp on olemas ka erasõnumite juures.
Lemet
Liige
Postitusi: 19908
Liitunud: 12 Apr, 2006 15:49
Kontakt:

Re: Sõnaseadja

Postitus Postitas Lemet »

Kriku kirjutas:Punase hüüumärgiga nupp on olemas ka erasõnumite juures.

Aga tähelepanek selle teema kohta siin on iseenesest õige. Siia postitamine tundub tõesti olevat saanud oponendile ärategemise peenemaks vormiks.
Moderaatorid/administraatorid saavad ka privaatsõnumeid modereerida?
Errare humanum est-aga veel inimlikum on selle teise kraesse väänamine...
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36341
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: Sõnaseadja

Postitus Postitas Kriku »

Mina ei saa. Toomal on nagunii andmebaasile ligipääs olemas, nii et tema saab kõike teha. Praegu mõtlesin seda, et kohatust privaatsõnumist saab teatada.
Kasutaja avatar
Tundmatu sõdur nr. 4
Liige
Postitusi: 10495
Liitunud: 16 Okt, 2005 18:42
Asukoht: Siilis

Re: Foorumi reeglid

Postitus Postitas Tundmatu sõdur nr. 4 »

Häbitu poliitpropaganda käib foorumis laias kaares.
Niikui peavoolumeedia EKREvastast hullu paneb, nii foorumi poliitsõdurid päevateemades segast peksma hakkavad.
Moderaator kustutab häbelikult poste - ühtki sanktsiooni samas ei järgne.

Milles küssa, Kriku :?:
Miks pean mina sulle pidevalt ette näitama siin jõhkraid poliitilisi jm isikuvastaseid rünnakuid - mida sa siis küll kustutad aga mingeid karistusi ei ole :?: :?:
Mis krd karistamatus teil tyrkiga siin ruulib - ei taha "omadele" liiga teha vä :?: :?: :?:
Infanterie - königin aller Waffen.
Ja kolmas brigaad tuleb ka nagunii.
Kasutaja avatar
Tundmatu sõdur nr. 4
Liige
Postitusi: 10495
Liitunud: 16 Okt, 2005 18:42
Asukoht: Siilis

Re: Sõnaseadja

Postitus Postitas Tundmatu sõdur nr. 4 »

Kriku kirjutas:Mina ei saa. Toomal on nagunii andmebaasile ligipääs olemas, nii et tema saab kõike teha. Praegu mõtlesin seda, et kohatust privaatsõnumist saab teatada.
..assaraisk - alles nüüd sain siis teada, et adminn loeb kogu aeg minu privaatpostindust :shock:

Tra - too on ju küll sitasti :twisted:

Aga nohh - see seletab ka nii mõndagi :mrgreen:
Infanterie - königin aller Waffen.
Ja kolmas brigaad tuleb ka nagunii.
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36341
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: Sõnaseadja

Postitus Postitas Kriku »

Ei öelnud, et loeb. Ütlesin, et see on tehniliselt võimalik.
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36341
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: Foorumi reeglid

Postitus Postitas Kriku »

Borja kirjutas:Milles küssa, Kriku :?:
Miks pean mina sulle pidevalt ette näitama siin jõhkraid poliitilisi jm isikuvastaseid rünnakuid - mida sa siis küll kustutad aga mingeid karistusi ei ole :?: :?:
Mis krd karistamatus teil tyrkiga siin ruulib - ei taha "omadele" liiga teha vä :?: :?: :?:
Lükkan ümber - ei kustuta häbelikult. Häbeneda pole midagi.

Poliitpropagandat on täna kahjuks tulnud igast suunast.
Lemet
Liige
Postitusi: 19908
Liitunud: 12 Apr, 2006 15:49
Kontakt:

Re: Sõnaseadja

Postitus Postitas Lemet »

Kriku kirjutas:Ei öelnud, et loeb. Ütlesin, et see on tehniliselt võimalik.
Hea teada... :mrgreen:
Errare humanum est-aga veel inimlikum on selle teise kraesse väänamine...
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36341
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: Sõnaseadja

Postitus Postitas Kriku »

Isiklikke suhteid palutakse lahkesti edaspidigi privaatsõnumite teel klaarida. Solvangute puhul nii privaatsõnumis kui avalikus postituses tuleb kasutada punase hüüumärgiga nuppu, mitte neid teemaväliselt & avalikult arutama hakata.
Sobimatud ning koheselt kustutatavad on järgmised postitused:
- isiklikud solvangud (mittesoovitavad on üldse igasugused mõtteavaldused kaasfoorumlaste isikuomaduste osas)
- isiklik kirjavahetus avalikes teemades (kui küsimus huvitab vaid teid kahte – kasutage privaatsõnumeid, avalikes teemades isiklik kirjavahetus kustutakse)
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 0 külalist