Nonii, nüüd on siis järjekordne kähkukas karbi kallal ära tehtud..
Aga seekord on tulemus eelmisest kordades parem, nii et positiivne areng on lausa silmaga näha, selle eest tuleb sind igal juhul kiita!
Pori ja sopaga oled seekord palju tagasihoidlikumalt ümber käinud, mistõttu jätab tulemus hoopis realistlikuma mulje. Aga nagu janno8 juba kirjutas, oleksid võinud trossid metalseks värvida, samuti ka tagavara roomikulülid, viimastele oleks võinud ka veidi roostet lisada -ikkagi ligunevad pidevalt ilmastiku käes. Kuid tross reeglina ei roosteta - trossi südamik on taimne ja see on läbi immutatud spets. trossimäärdega, mis tõmbe korral, kui trossi läbimõõt väheneb, surutakse trossi kiudude vahele ja määrib trossi, et kiud liiga ruttu läbi ei hõõrduks. Roostetavad ainult vedelema jäänud vanad tossid, aga tankid ei elanud tavaliselt nii kaua, et nende peal midagi eriti rooste oleks jõudnud minna. Mina värvin sellised detailid tavaliselt eraldi ja pärast liimin juba värvitud masinale külge.
Samuti poleks paha teinud kõikvõimalikke pragusid musta lahusega toonida, see annab välimusele kõvasti juurde. Ja kui sa siis kõiksugu detailide viimistlemisega veidi rohkem vaeva näed, siis vaevalt et kahe päevaga valmis saad, aga iseasi kas selline sprint ongi vajalik?
Olgu veidi tuleks ikka kriitikat kah teha, või kuidas?
Asi on seekord eraldusmärkides - oled nendega ikka väga loominguliselt ümber käinud... Mõni üksik on õiges kohas, ülejäänud oled täiesti lambist peale lajatanud. Nende asjadega tuleb tegelikult täpset rida ajada, muidu saad soliidse militaarmudeli asemel kirju mänguasja, muud midagi. Nii et ära unusta järgmine kord küsimusi esitada, kui midagi peaks arusaamatuks jääma.
Urmas.