Rahutused Pronkssõduri pärast.

Korea, Vietnam, Lähis-Ida, Afganistan. Kõik konfliktid. Kui seal on olnud eestlasi, siis seda enam.
Vasta
Eedik
Liige
Postitusi: 126
Liitunud: 16 Apr, 2007 16:27
Kontakt:

Postitus Postitas Eedik »

Kunagi ammu rääkis mingis krimis või raportis, varustuse teema all kah midagi moka otsast sellistest asjadest.
ictta
Liige
Postitusi: 2158
Liitunud: 15 Juun, 2004 4:11
Asukoht: Pärnumaa
Kontakt:

Postitus Postitas ictta »

Kasutaja avatar
skulmars
Liige
Postitusi: 252
Liitunud: 06 Veebr, 2007 17:57
Kontakt:

Postitus Postitas skulmars »

Alati võib pakkuda Eesti üliõpilasorganistasioonide sümboolikat, fotosid 2MS eelsest ajast
madis189
Uudistaja
Postitusi: 11
Liitunud: 25 Nov, 2007 19:45
Kontakt:

Postitus Postitas madis189 »

See eelnev ka minu teema jah 8)
Leidsin ka sellise lingi: http://www.rheinmetall-detec.de/index.p ... ng=3&pdb=1
Kasutaja avatar
Soobel
Liige
Postitusi: 2295
Liitunud: 30 Dets, 2004 12:19
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Aprillimäss alias pronksiöö vol X

Postitus Postitas Soobel »

Niih, nagu näha, on kõik teemad aprillirahutuste ümber lukus - tuleb uus teha.

Täna lihtsalt jäi selline uudis ette: http://www.postimees.ee/?id=45590

See kinnitab seda, et meil ei ole võimalik vene praeguse valitsusega hästi läbi saada, irooniline lause "Saame venega siis hästi läbi, kui oleme kinnitanud kakskeelsuse, jaganud kõigile kodakondsuse, võtnud sisse vene rahuvalvajad ja vabastajate solvumiste vältimiseks avalikes kohtades eesti keeles ei räägi" polegi nii ebareaalne.
Vaid Siil mu kõrval lebas siin. Ta suri ammu.
[img]http://www.soobel.planet.ee/TGMB.gif[/img]
MOrav
Liige
Postitusi: 2150
Liitunud: 28 Dets, 2004 20:45
Kontakt:

Postitus Postitas MOrav »

Need eufemismid ajavad hinge täis, sest moonutavad asja olemust.

Nn pronkssõdur, p.o. Tallinna vabastajate monument

Nn pronksiöö jm, p.o. organiseeritud vastuhakk riigivõimule
Janka
Liige
Postitusi: 425
Liitunud: 04 Dets, 2005 19:30
Asukoht: France

Re: Aprillimäss alias pronksiöö vol X

Postitus Postitas Janka »

Väike parandus, Soobel :wink:
Soobel kirjutas:"... ja vabastajate solvumiste vältimiseks avalikes kohtades eesti keeles ei räägi"
"Na svojom - nekulturnom, ne govorim" oleks õigem :P .
[i]Last thing I remember, I was Running for the door
I had to find the passage back To the place I was before
"Relax", said the night man, "We are programmed to receive.
You can check-out any time you like, But you can never leave!"[/i]
tommy
Liige
Postitusi: 3643
Liitunud: 02 Veebr, 2005 20:50
Asukoht: Eesti
Kontakt:

Postitus Postitas tommy »

Lihtne reegel, suhtmises mingi suvalise vene asjapulga jutu peale, loe läbi, kehita õlgu, pomise endamisi " nu i nekulturnõi" ja ela elu edasi..
Kossatšov ju seesama provokaator kes Soome-Ugri kongressil Ilvese saalist välja rääkis....Vene duuma välisasjade tegelane....
Eesti samaväärne ametnik on vist Mihkelson, venelased tema jutu peale eriti leili ei lähe, miks siis meie peaksime võtma tõsiselt mingit väikest vene ametnikku, tsiteerides Jorh Aadniel Kiirt,..."Sa vaata mind, mina lõin käega, las minna..."
Kasutaja avatar
Manurhin
Liige
Postitusi: 5574
Liitunud: 09 Jaan, 2007 0:05
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas Manurhin »

Eks neid nn. hallipassimehi ole ka mitmesuguseid. Ma olin viimase rahvaloenduse ajal rahvaloendaja ja nägin mitut, kel oli eesti nimi ja emakeelgi eesti keel, aga Siberis sündinud (teadagi, mis põhjusel) ja seega ka pass halli värvi... Ja teistpidi jälle, mõnel oli küll sinine pass ette näidata, aga jäi mulje, et ka sõnast "tere" ei saanud nad aru.
Kirves pole mänguasi, raiuge see omale pealuu sisse!
"Suured inimesed on ikka tõesti imelikud," ütles ta endamisi lihtsal moel, kui ta oma teekonda jätkas.
Kasutaja avatar
hillart
Liige
Postitusi: 3289
Liitunud: 07 Jaan, 2005 15:02
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas hillart »

Panen siia ühe väga "kauni" kirjatüki, missugust lugedes ei saanud kohe kuidagi suruda maha kiusatust seda ka kaasfoorumlastega jagada (kui see muidugi juba kusagil ilmunud on, siis vabandust). :roll:

http://www.israelshamir.net/ru/ruart151.htm

Noh, ikka panevad küll. Ikka kohe täiega panevad. Kohe selliselt, et kui üks vale peab olema, siis olgu ta tõega üks parajalt pirakas ja korralikult tehtud produkt. Loe ja imesta! :shock: :shock: :shock:
Viimati muutis hillart, 01 Dets, 2008 15:43, muudetud 1 kord kokku.
Postitusi lugedes kasuta kôigepealt oma aju (NB!! peaaju) HOMO SAPIENS !!! (e. foorumlane)

Stellung halten und sterben!!
alax
Liige
Postitusi: 2023
Liitunud: 07 Dets, 2005 15:53
Asukoht: Lõuna-Eesti
Kontakt:

Postitus Postitas alax »

Kasutaja avatar
Soobel
Liige
Postitusi: 2295
Liitunud: 30 Dets, 2004 12:19
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Soobel »

... ja väärib märkimist, et transiiditündreid on Eesti raudteele juurde tekkinud. Vahepeal oli ikka terve Tartu liin täiesti tühi, vaid üksik kogukaubarong ukerdas kuskil, siis eile oli tünnijorusid ikka ligi 10 tk mõlemas suunas nähtaval, Tartu jaam oli ka pooltäis (kuldajastuga võrreldes) ega olnud lage nagu suvel. Kui Tartus rongi depoosse panime ja Selverisse jalutasime, siis tuli jaama sisse tunnikese jooksul vähemalt neli suurt kaubarongi nagu karavan.

Paistab, et nafta hind on hakanud mõju avaldama - bratstvo nõuab aga endist raha, seega naftamüüjad otsivad kohti kustkaudu naftat parseldada, aprillikomöödia on polooniumikohvi tassi hirmus ununenud.
Vaid Siil mu kõrval lebas siin. Ta suri ammu.
[img]http://www.soobel.planet.ee/TGMB.gif[/img]
Karuke
Liige
Postitusi: 1445
Liitunud: 12 Veebr, 2006 19:49
Asukoht: Stockholm
Kontakt:

Postitus Postitas Karuke »

Või on siin tegu viimase aja "venesõbralikes" avaldustes tipppoliitikute poolt?
Korraga on venelased hakkanud rääkima piirijärjekordade probleemi lahendamise vajadusest ja näe - transiiditürnikudki on veerema pääsenud?
Tundub, et siin meil toimuvat jälgitakse väga teraselt ja endise lõugamise taktika asemel on võetud kasutusele vana hea "piitsa ja prääniku" meetod
Mitte millal vaid miks?
KÕIK KARUKESTEST
Jaanus2
Liige
Postitusi: 4647
Liitunud: 31 Mai, 2007 13:17
Kontakt:

Postitus Postitas Jaanus2 »

Soobel kirjutas:... ja väärib märkimist, et transiiditündreid on Eesti raudteele juurde tekkinud. Vahepeal oli ikka terve Tartu liin täiesti tühi, vaid üksik kogukaubarong ukerdas kuskil, siis eile oli tünnijorusid ikka ligi 10 tk mõlemas suunas nähtaval, Tartu jaam oli ka pooltäis (kuldajastuga võrreldes) ega olnud lage nagu suvel. Kui Tartus rongi depoosse panime ja Selverisse jalutasime, siis tuli jaama sisse tunnikese jooksul vähemalt neli suurt kaubarongi nagu karavan.

Paistab, et nafta hind on hakanud mõju avaldama - bratstvo nõuab aga endist raha, seega naftamüüjad otsivad kohti kustkaudu naftat parseldada, aprillikomöödia on polooniumikohvi tassi hirmus ununenud.
Raske(m) olukord majanduses paneb ka Venet mõistlikumalt käituma. Müüa tuleb sinna, kus makstakse. Vedada tuleb sealt, kus on odavam. Kui läbi Eesti on odavam, tuleb loomulikult vedada läbi Eesti. Mis sest, et peaministri ja presidendi näod ei meeldi. Seni üritasid venelased jätta muljet, et nendega normaalsete majandussuhete võimaldamine on justkui mingi eriline heategu, mille eest tuleb tänulik olla aegade lõpuni. Eestis oma tuntud venevastasuses ei ole millegipärast tuldud mõttele, et võiks vastikule naabrile mitmekordseid tolle rakendada ja muud säärast.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline