Märgid, medalid, ordenid, embleemid, mis tahes muud märgid, mis Sinu vormile ei teki iseenesest... Nendega seonduvad dokumendid. Muud sõjaväeteenistuse ja lahinguautasud.
Järgnevalt on kolm Kodukaitse nõelkinnisega märki (keskmisel küll küljest ära- seda ilmselt näete isegi). Sooviks teada saada miks keskmine on kullatud? Äärmised on üldlevinud märgid (kuigi parempoolselt kumab ka kohati midagi kollakat läbi- vaadake ise) aga sellist kuldset näen esimest korda.
Ja natuke suurem pilt: http://i451.photobucket.com/albums/qq23 ... Suurem.jpg
kaitseliidus tehti alusaastail hõbe- ja kuldtärnide ning nende suuruse ja keksmise kontsentratsiooni järgi mundri ühel ruutmeetril vahet ametikohtadel (jaoülema abi, jaoülem, rühmavanem, rühmaülem jne). äkki oli KK's sama lugu? või siis oli töökojas millalgi mingit materjali üle, teist seevastu puudu?
Eks see kuldne on kingitud aukodukäijale Savisaarele! See kodukaitse oli nii episoodiline ja nii jabur nähtus, et ükski kurat enam seda tsirkust lahti ei seleta.