Traksidega poisid..

Vaba foorum kus võib arutada mujale mittesobivatel teemadel.
A4
Liige
Postitusi: 1900
Liitunud: 13 Juun, 2005 23:55
Kontakt:

Postitus Postitas A4 »

Paraku tundub, et suur osa skinheadidest ongi "madalalaubalised töötud huligaanid", vähemalt Tartus paistavad küll sellised tüübid eelkõige silma. Niinimetatud "tõeliste" skinheadide kinnitustest selle kohta, et "need nolgid ei ole üldse õiged skinheadid", pole palju abi, sest suurem osa tavalisi inimesi seostab skinne ikka just Pirogovi platsil õlut trimpavate kaakidega, kes aeg-ajalt välistudengitele kallale kipuvad.

Mina arvan, et "õigete" või "korralike" skinheadide välimus iseenesest takistab neil oma ideede laiemat levikut või nendele mingi korralikuma kõlapinna leidmist. Paljudel "korralike" skinnide ideedest oleks Eesti ühiskonnas kindlasti "tellimust" või vajadust, aga neid mehi ei võeta lihtsalt eriti tõsiselt, sest poliitilised oponendid saavad neid igal suvalisel hetkel seostada "töötute madalalaubaliste huligaanidega".

Kas "korralikud" skinnid selle peale ei ole mõelnud, et nende ideedel ja vaadetel võiks olla palju parem minek, kui nad omale juuksed pähe kasvataksid, tanksaabastest ja bomberjopedest loobuksid ning lõpetaksid oma tegevuse seostamise Adolf Hitleri ja NSDAPga? Vastasel korral ei muutu nad kunagi vähegi arvestatavaks poliitiliseks jõuks, vaid puntideks, kelle kohta tavaline inimene ütleb "madalalaubaline töötu huligaan" või "raseeritud ahv".
Kasutaja avatar
hugo1
Liige
Postitusi: 2238
Liitunud: 01 Veebr, 2005 15:29
Kontakt:

Postitus Postitas hugo1 »

Ma arvan, et Sa mõtled selle skinnheadide piibli all seda teksti...See kõigest sissejuhatus, tekst ise on 84 A4 lehekülge pikk. Täispikka teksti hetkel netist ei leidnud, et siia linki panna aga kuna tekst mul ise arvutis olemas, siis võin natukene jagada 84 lk pikkust teksti ma siia vast postitama ei hakka Kui leian lingi, siis annan!
Pane tekst kusagile ülesse, päris huvitav
Meie võitluslipp sini-must-valge
aatekõrgusse näidaku teed!
Lehvi, lehvi sa hõõguma palged.
Süüta südames õilsuse leek.
propatria
Moderaator
Postitusi: 1522
Liitunud: 04 Mai, 2004 15:36
Asukoht: Dorpat
Kontakt:

Re: Traksidega poisid..

Postitus Postitas propatria »

jaan59 kirjutas:Täna käisin õhtul hilja Tartu Hüperrimis Sõpruse silla otsas siis, kell oli umbes 21 00,poes sees täheldasin viinaleti ümbruses ca 4 traksidega poissi ja hiljem peale kassasid oli siis neid rohkem.Noh alateadvus ju ikka ütleb,et nii mõnigi neist ilmselt on ke foorumikülastaja samal ajal ajas itsitama,et mõni vend oli päris poisiohtu ja suurte punaste põskedega Et äkki mõni teadjam vend valgustab pisut selliste rühmituste tegevust ja eesmärki ka pisut...
Nüüd on esmapostitaja soov ilmselt täidetud?

Foorumi reeglitega (ja olemusega) vastuolus olev teema muide!

Kaaskodanikud!

Rohkem sallivust oma liigikaaslaste suhtes, olgu nad kahupead või hoopis kiilakad; olgu neil seljas firmariided või kehakatted ostetud kauplusest "Teine käsi".

Püüdke hukka mõista KONKREETSE inimese KONKREETSEID tegusid - mingite teisejärguliste tegurite kaasamine üldistustesse näitab vaid teie vaimset piiratust ja harimatust!

Teema lukku!

ProPatria, moderaator
Hea sõna ja pussiga saavutab enamat, kui lihtsalt hea sõnaga...
Suletud

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: parkija ja 3 külalist