Et helistan perearstile, teatan et kiirtest positiivne ja ongi 10 päeva puhkust+tõend läbi põdemise kohta?loomake kirjutas:Kapten Trumm kirjutas:Algas piiranguleevenduste etapp 2 - juhtumite arvu hämamine väiksemaks.
Kiige surve all on TA asunud mustkunsti tegema - konks on selles, et kiirtesti alusel diagnoosi ei panda ja vähem PCR teste tähendab ka "nakatumise langemist"![]()
![]()
https://www.delfi.ee/artikkel/95819879/ ... mata-jatta
Samal ajal tegi uute juhtude arv uue rekordi, üle 8000.oota kas selline võimalus annab ka läbipõdemise kaudu immuunsuspassi?"Sellisel juhul tuleks haigel jääda koju ja vajadusel pöörduda perearsti poole töövõimetuslehe avamiseks. PCR-test ei ole haigestumise kinnitamiseks tingimata vajalik," rääkis Härma.
Vahepeal tuli ka vastus:
https://www.delfi.ee/artikkel/95820687/terviseminister-tanel-kiik-pcr-testimise-karpimisest-kiirtestid-on-muutunud-uha-tapsemaksSiiski on soovijatel võimalik PCR testi tegema minna. “Kuna teame, et PCR testi alusel antakse Euroopa Liidus koroonaviiruse läbipõdemise tõend, mida inimestel võib vaja minna, siis PCR testi tegemise võimalus jätkuvalt säilib,” ütles Kiik.