


Mitte pahatahtlikuse pärast aga kas siin ei ole erinevust panni põhja värvusel (läikiv roostevaba, keraamika, must raud) ja panni materjalil (raud, malm)?
Samas profiköökides kasutatakse ainult roostevabast terasest panne. Ütleme nii, et kui roostevaba panniga praadimine ei õnnestu siis viga pole panni vaid praadijas.
Nõustun.Samas profiköökides kasutatakse ainult roostevabast terasest panne. Ütleme nii, et kui roostevaba panniga praadimine ei õnnestu siis viga pole panni vaid praadijas.
Eks madal temperatuur ole korrektsem tõesti. Samas aeglasel/kiirel tulel valmistamine on täiesti ok väljend. Pärineb vast samast ajastust, kus distantse mõõdeti tundides ja päevades. Ning pliidiplaadi temperatuuri tule põlemiskiirust reguleerides.tsivi_list kirjutas: ↑19 Dets, 2024 0:34Esimest korda kuulen, et temperatuuril on kiirus. Kiirus teatavasti on teepikkus jagatud ajaga ehk ajaühikus läbitud teekonna pikkus.
Ehk mõtles akf siiski madalat temperatuuri?
Tahtsin juba ise kriblama hakata aga keegi on märksa korralikuma infoga hakkama saanud:muruniiduk kirjutas: ↑19 Dets, 2024 9:40 Jagake näpunäiteid terasest panniga. Ise katsetan hetkel sellega ja pikas plaanis tahaks teflonid kõik prügikasti lennutada.
Madalal või keskmisel temperatuuril, aga silma tuleb ikka peal hoida. Olen korduvalt viimase laari kõrbema lasknud. Ma ise suht keskmise tempiga sulatan rasva välja. Praktiliselt ülepäeva teen suitsupõse snäkke omale. Ja liha kohe pannile, enne ei ole vaja kuumaks ajada...Some kirjutas: ↑19 Dets, 2024 10:26Eks madal temperatuur ole korrektsem tõesti. Samas aeglasel/kiirel tulel valmistamine on täiesti ok väljend. Pärineb vast samast ajastust, kus distantse mõõdeti tundides ja päevades. Ning pliidiplaadi temperatuuri tule põlemiskiirust reguleerides.tsivi_list kirjutas: ↑19 Dets, 2024 0:34Esimest korda kuulen, et temperatuuril on kiirus. Kiirus teatavasti on teepikkus jagatud ajaga ehk ajaühikus läbitud teekonna pikkus.
Ehk mõtles akf siiski madalat temperatuuri?
Mina ei häbene tunnistada, et kasutan odavama otsa panne. Kui läheb aia taha siis pole kahju minema visata. Eluiga on neil suht sama mis 3-4 x kallimatel pannidel. Keegi peres ikka laseb kogemata mingi aeg liiga kuumaks või kriibib ära. Ca korra aastas vahetan välja ja palvetan, et ehk ei mürgita oma toitu ja seeläbi ka iseeennast, mingi tundmatu mürkainega.. Kunagi ei tea, millest need põhjakatted tegelikult tehtud on.
Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist