Kirjutan seda veidra pealkirjaga postitust, kuna alles hiljuti sai uuesti ühe tuttavaga aru peetud järgneva probleemi üle: kuna tuttav on seotud ühe mudelitootjaga (Miniart), siis tihtipeale küsitakse ka temalt, et mida mudeliehitajad edaspidi oma töölaudadel näha tahaksid. No ja kaua sa ikka kukalt sügad - tõin küsimuse laiema avalikkuse ette - mitu pead ikka mitu pead.

Kuid tootjapoolsed soovid kärbivad fantaasialendu üksjagu: reeglina müüvad saksa masinad paremini, kui kõik muud ja eelkõige tankid. Kuid ka vene tehnika suhtes oldi möönval seisukohal, nii et välja võiks pakkuda nii vene kui saksa tehnikat, kasuks tuleks muidugi, kui mudelil oleks ka pikem perspektiiv - juhul kui prototüübi baasil on toodetud vähemalt mõned modifikatsioonid. Tegelikult on ju turul päris palju hästi korralikke mudeleid, kuid mitmed asjad on siiani veel parajad käsnad, nii et välja võiks pakkuda ka selliste asendamise.
Iseasi muidugi, kui palju meiesuguste soovidega ka reaalselt arvestatakse, aga unistada ju vahel võib

Omalt poolt pakkusin:
saksa tehnika - Neubaufahrzeug, selleteemalist plastikut minu teada turul veel ei ole, resin ei lähe arvesse. LWS, seda samuti ei ole, aga iseasi kui perspektiivne see tootmise mõttes on.
vene tehnika - T-60, on ju miski ürgvana saast, aga see kõlbab ainult suure kaarega prügikasti poole saatmiseks. B-4 - tegu on küll suurtükiga, aga sihukese juraka juures peaks müügiedu ette kindel olema

Urmas.